Підсилювач UKC KA-123 2*150 max + караоке
Найпоширеніші засоби масової інформації використовуються для підсилення звукової інформації, у таких випадках їх називають підсилювачами звукової частоти, крім цього УНЧ використовують для підсилення інформації в різних сферах: вимірювальної техніки та дефектоскопії; автоматиці, телемеханіці та аналогічній комп’ютерній техніці; в інших галузях електроніки.
Підсилювач звукових частот, як правило, складається з попереднього підсилювача та підсилювача потужності (УМ). У попередньому підсилювачі передбачено регулятори гучності, тембра або еквалайзер, які можуть бути конструктивними.
Підсилювач звукової частоти (УМЗЧ), підсилювач низької частоти (УНЧ), підсилювач потужності звуку частоти (УМЗЧ) — прилад (електричний підсилювач) для посилення електричних коливань, який відповідає звуковому діапазону частоту звуку, — таким чином, за даними підсилювачів, потрібно підсилювати у діапазоні частот від 20 до 20 000 Гц за рівнем -3 дБ, — найкращі зразки УЗЧ мають діапазон від 0 до 200 до 200 кгц, найпростіші частоти мають більш ву кількість відтворення частоти. Може бути зроблено у вигляді самостійного пристрою або використати в складі більш складних пристроїв - телевізорів, музичних центрів, радіоприємників, радіопередавачів, радіотрансляційної мережі тощо. Найпоширеніші засоби масової інформації використовуються для підсилення звукової інформації, у таких випадках їх називають підсилювачами звукової частоти, крім цього УНЧ використовують для підсилення інформації в різних сферах: вимірювальної техніки та дефектоскопії; автоматиці, телемеханіці та аналогічній комп’ютерній техніці; в інших галузях електроніки. Підсилювач звукових частот, як правило, складається з попереднього підсилювача та підсилювача потужності (УМ). У попередньому підсилювачі передбачено регулятори гучності, тембра або еквалайзер, які можуть бути конструктивними. Підсилювач потужності повинен віддавати в ланцюг навантаження (потребувача) за таку потужність електричних коливань. Його навантаження можуть бути випромінювачі звуку: акустичні системи (колонки), навушники (головні телефони); радіотрансляційна мережа або модулятор радіопередавач. Збудник низьких частот є невід’ємною частиною всієї звукової, звукозаписувальної та радіотрансліруючої апаратури.
Найпростіше, інтуїтивно-розумне управління
Зручні регулятори
Цифрове радіо 87-108мГц (авто сканування FM радіостанцій)
Підтримка карт пам' яті SD/MC об' ємом до 16ггб
Зачароване і гучне звучання
2-х Канальний вихід
Сила 2 х 150W
Караоке на 2 мікрофони
Можливість зв'язатися з телефоном, комп'ютером, плеєром тощо.
Читає карти пам'яті та usb-флешки на пряму без використання додаткового обладнання
Точне налаштування басів і звуку
Працює від 220
Є пульт ДУ
Матеріал корпусу - метал
Технічні характеристики
- Напруження AC 220V
- Частотний діапазон: 25Гц-20КГц
- Спротив - 4 Ом
- Суммарні гармонічні викривлення - 0,5%
- Розділ між каналами - 80 дБ
- FM-диапазон частота- 87,5 МГц-108 МГц
Розмір : 355 х 201 х 70 мм
До комплекту включено:
- Усильальник
- Інструкція
- пульт ДУ
- Упаковка
Основні | |
---|---|
Виробник | Спартак |
Країна виробник | Китай |
Номінальна потужність | 300 Вт |
Управління | Пульт ДУ |
- Ціна: 869 ₴