Кріплення для телевізора з поворотом 32-65 CP502 5070
Кріплення для телевізора з поворотом 32-65 CP502 5070 є сучасною моделлю кронштейна для телевізора. Дане кріплення необхідно для того, щоб виконати монтаж РК панелі безпосередньо на стіні.
Це якісна, надійна і міцна конструкція, яка захистить плазмову панель від випадкових падінь і інших механічних пошкоджень. Кріплення оснащене похило-поворотним механізмом, за допомогою якого користувач отримає можливість змінювати кут нахилу і здійснювати поворот екрану. Така функція дозволяє зробити перегляд телевізора максимально комфортним.
Характеристики:
- Діагональ: 32-65 дюймів;
- Спосіб установки: Настінний;
- Матеріал: Сталь;
- Колір: Чорний;
- Призначення: Для ТБ (плазми);
- Можливості трансформації: Поворот-нахил;
- Нахил: 30°;
- Поворот: 120°;
- Відступ від стіни: 500 мм;
- VESA: 200 х 200 мм; 200 х 400 мм; 300 х 300 мм, 400 х 400 мм, 400 х 600 мм;
- Максимальне навантаження: 50 кг
Комплектація:
- Кріплення для ТБ;
- Аксесуари для установки.
*Колір і відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального. Комплектація товару може бути змінена виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Шарнірний |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Кут повороту | 120 град. |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 150 ₴





