Термопістолет для силіконового клею XL-F60 60W
Клейовий пістолет XL-F60 60W може знадобитися кожному. З його допомогою можна легко й надійно склеїти найрізноманітніші матеріали: дерево і пластик, папір і картон, скло і кераміку, та багато іншого. Компактний, легкий і зручний у використанні, підійде як для декоративних робіт, так і для ремонтних. Тонкий носик дозволить видавлювати невелику кількість клею для кріплення дрібних деталей. Відмінний помічник для дому, який точно не буде зайвим. Досить часто бувають ситуації, коли потрібно щось приклеїти, але тюбик засох або тип клею не підходить. Якщо купити пістолет для клею, така проблема просто зникне. Зручний носик дозволяє працювати в важкодоступних місцях, а про застиглий клей взагалі можна забути.
Також такий інструмент по достоїнству оцінять у майстернях з ремонту техніки, де постійно потрібно закріплювати проводи. Клейовий пістолет використовується для склеювання різних матеріалів, що мають хорошу адгезію: дерево, ДВП, папір, шкіра, деякі види пластику і т. д.
За допомогою клейового пістолета XL-F60 60W Ви зможете втілити в життя найсміліші ідеї. Якщо результат Вас не задовольнить - клей легко можна зняти з поверхні. Клейовий пістолет XL-F60 призначений для клею у вигляді циліндричних стрижнів d = від 10.8 мм до 11.5 мм (у комплект не входять).
Характеристики:
• Розміри пістолета: 17 х 14.5 см
• Довжина проводу: 110 см.
• Для стрижнів d від 10.8 мм до 11.5 мм
• Потужність: 60W
• Вага: 250 г
• Розмір упаковки: 25 x 17.5 x 5.5 см
* Відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спартак |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
- Ціна: 275 ₴







